• Zdjęcia z akcji strażaków nr 1
  • Zdjęcia z akcji strażaków nr 2
  • Zdjęcia z akcji strażaków nr 3
  • Zdjęcia z akcji strażaków nr 4

Mundurowi zagrali o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu

Opublikowano: niedziela, 02, grudzień 2018

W  piątek 23 listopada br. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Do walki o zwycięstwo stanęło 9 drużyn, wśród nich policjanci z Elbląga, Olsztyna, Kętrzyna, Braniewa oraz strażacy z Olsztyna Iławy i Elbląga, a także elbląscy  żandarmi i ratownicy medyczni.

Nagrodą był Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. I miejsce w turnieju zdobyła reprezentacja policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. II miejsce wywalczyli policjanci z Braniewa, zaś na trzecim miejscu uplasowali się strażacy z komendy wojewódzkiej w Olsztynie.  Najlepszym gratulował mł. insp. Tomasz Piaskowski, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu oraz Zbigniew Przyborowski – przedstawiciel Związku NSZZ Policjantów.

Rozdano również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Arkadiusz Konicz ze straży pożarnej w Iławie. Najlepszym bramkarzem został Krzysztof Stodulski z KPP Braniewo. Policjanci z Elbląga zajęli VII miejsce.

Opracowanie: Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu