• Zdjęcia z akcji strażaków nr 1
  • Zdjęcia z akcji strażaków nr 2
  • Zdjęcia z akcji strażaków nr 3
  • Zdjęcia z akcji strażaków nr 4

Nagroda w konkursie OGNISTA KRZYŻÓWKA dla Zuzanny Kłosińskiej z Elbląga

Opublikowano: niedziela, 25, czerwiec 2017

Zuzanna Kłosińska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 8 im. Stanisława Staszica w Elblągu, wygrała  nagrodę Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej za udział w Konkursie Kalendarzowym PSP 2017 - OGNISTA KRZYŻÓWKA.

Konkurs, zorganizowany w ramach działań PSP w zakresie prewencji społecznej, promuje treści dotyczących ochrony przeciwpożarowej wśród dzieci i młodzieży klas IV-VI szkół podstawowych oraz gimnazjów.

Konkurs polegał na odgadnięciu hasła krzyżówki i przesłaniu prawidłowej odpowiedzi na karcie pocztowej do organizatora konkursu. W dniu 11 maja b.r. w siedzibie KGPSP w Warszawie odbyło się losowanie laureatów. Z 2 495 nadesłanych kartek pocztowych z prawidłowo rozwiązanym hasłem wylosowano 15 laureatów a wśród nich Zuzannę Kłosińską. W dniu 23 czerwca b.r., podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej nr 8 w Elblągu, Zuzia Kłosińska otrzymała cenne nagrody (tablet, powerbank) oraz List Gratulacyjny od gen. brygadiera Leszka Suskiego - Komendanta Głównego PSP, które zostały wręczone laureatce przez kpt. Łukasza Kochana – Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu oraz st. bryg. Mariusza Kołeckiego – Zastępcę Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu.

Gratulujemy naszej zwyciężczyni!

Zuzi oraz wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

KM PSP Elbląg